یخچال فریزر سامسونگ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 19 نتیجه

یخچال فریزر سامسونگ

بررسی از هر لحاظ یخچال فریزر سامسونگ

برا ای اینکه بتوانید از مواد غذایی نگه داری کنید و برای مدتی آن ها را نگه دارید باید از یخچال استفاده کنید. سیستم یخچال به این صورت طراحی شده که از مواد غذایی و خوراکی ها نگه داری می کند تا برای چند روز و یا چند هفته سالم باقی بمانند. وجود چنین دستگاهی در خانه ضروری و لازم است. یخچال فریزرها توسط کمپانی های زیادی طراحی شده اند که سامسونگ یکی از آن ها می باشد. کمپانی سامسونگ از شناخته ترین کمپانی های جهان بوده و محصولاتی باکیفیت و بادوام را روانه بازار کرده است. یخچال فریزرهای بوش هم با همین کیفیت و دوام طراحی شده اند تا بتوانید تا چندین سال از آن با خیال راحت استفاده کنید. سامسونگ در طراحی یخچال های خود از بهترین قطعات و قابلیت ها بهره گرفته است. قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ بسیار به صرفه بوده و به نسبت برند و مدل های دیگر عالی می باشد.

بررسی از هر لحاظ یخچال فریزر سامسونگ

ظرفیت یخچال فریزر سامسونگ

ظرفیت در یخچال را با مقدار فوت مشخص می کنند که نشان از ظرفیت و جایگاهی است که برای موادغذایی طراحی شده است. سامسونگ ظرفیت یخچال فریزرهای خود را در فوت های مختلفی طراحی کرده است. 16 فوت از پایین ترین ظرفیت در یخچال سامسونگ بوده که متعلق به یخچال بالاپایین می باشد و بیشترین ظرفیت آن 40 فوت بوده که در یخچال های دوقلو به چشم می خورد. یخچال های بالاپایین ظرفیت پایینی به نسبت تمامی مدل ها دارند و برای همین برای مصرف پایین و کم مناسب هستند. یخچال فریزر ساید بای ساید با ظرفیت متوسط روبه بالایی جزء پر طرفدارترین های سامسونگ می باشد. نه ظرفیت آن زیاد است و خیلی کم، بنابراین می توانید خرید یخچال فریزر را بر اساس نیاز خود انجام دهید.

موادغذایی تازه تر با یخچال سامسونگ

اینکه هر سری از یخچال ها با قابلیت ها و ویژگی های کاربردی طراحی می شوند جای بحث ندارد. سامسونگ هم در طراحی یخچال هایش از بهترین ها چه در زمینه قابلیت ها و چه در ظاهر بهره گرفته است. قابلیت های که در یخچال سامسونگ به کار رفته است کارایی یخچال را بالا می برد و هم کار شما با یخچال را آسان می کند. برخی از این قابلیت ها باعث می شوند تا موادغذایی مدت زمان طولانی تری سالم باقی بماند.

سیستم عیب یاب هوشمند: در برخی از یخچال فریزرهای سامسونگ شاهد قابلیتی خواهید بود که عیب یخچال را به صورت هوشمند شناسایی و آن را به شما اطلاع می دهد. این قابلیت را سیستم عیب یاب هوشمند نامیده اند. هر مشکلی که برای یخچال پیش آید سیستم به صورت هوشمند آن را ردیابی و به شما اطلاع می دهد. در ابتدا اگر مشکل جدی نباشد می توانید خود آن را درست کنید ولی اگر با شما درست نشد آنگاه می توانید تعمیرکار بیاورید.

جریان هوای چندگانه: در یخچال فریزر سامسونگ هم همانند ال جی و بوش از دریچه هایی در یخچال فریزر استفاده شده است تا هوای خنک در یخچال را به جریان بیاندارد. این دریچه ها باعث می شوند تا هوای خنک به تمامی نقاط یخچال برسد و همه به یک اندازه سرد شوند.

یخچال فریزر سامسونگ با طراحی متفاوت

طراحی یخچال فریزر سامسونگ همانند دیگر برندها انواع مختلفی دارد که هر کدام بسته به نیاز و خواسته کاربر به فروش میرسد. در طراحی های سامسونگ جدا از ساید بای ساید، دوقلو و بالاپایین از طراحی دیگری رونمایی شده که تنها مختص به سامسونگ می باشد و آن طراحی فرنچ است. آبریز و یخ ریز بر روی درب اصلی طراحی شده که در مدل ها مختلف طراحی آن متفاوت بوده است. به این صورت که برخی از مدل ها تنها آبریز دارند و برای یخ باید به صورت دستی اقدام کنید و برخی هر دو را دارا می باشند. وجود طراحی های متفاوت دست خریدار را در انتخاب باز می کند.

یخچال فریزر فرنچ:  یخچال های فرنچ تنها در برند سامسونگ به چشم می خورد و از طراحی متفاوتی برخوردار هستند. قسمت بالا که از دو درب تشکیل شده است مربوط به یخچال و قسمت پایین که کشویی بوده فریزر می باشد. ظرفیت این مدل همانند ساید بای سایدها متوسط بوده، اما خب همانند ساید فروش ندارد.

رنگ یخچال فریزر: رنگ در یخچال فریزر اهمیت زیادی دارد، حتی در پرفروش بودن آن هم تاثیر می گذارد. رنگ های سفید، نقره ای و مشکی را می توان در طراحی یخچال های سامسونگ دید. اما رنگ نقره ای فروش بیشتری دارد و خواهان این رنگ به دلیل ست کردن راحت با دکوراسیون بیشتر از رنگ های دیگر است. نقره ای در تمامی محصولات خواهان بیشتری دارد. رنگ نقره ای جذابیت و شیک بودن خاصی را دارد و محیط شما بهتر از قبل در دید قرار می دهد.

یخچال فریزر سامسونگ با طراحی متفاوت

نکاتی به هنگام خرید یخچال

در هنگام خرید یخچال فریزر باید به نکات زیادی توجه کنید تا بتوانید همانی که در نظر داشتید را خریداری کنید. اینکه چه ظرفیتی با چه امکاناتی را می خواهید و یا اینکه شما جزء افرادی هستید که بیشتر از فریزر استفاده می کنید یا یخچال، همگی مهم است. برای نمونه یخچال فریزر بالاپایین ظرفیت کمی دارد و برای خانواده هایی که مصرف پایینی دارند می توان بهترین گزینه باشد. یا اینکه یخچال فرنچ برای خانواده هایی مناسب است که از فریزر استفاده زیادی نمی کنند و قسمت یخچال با ظرفیت بیشتری می خواهند. بودجه ای که برای خرید هم گذاشته ای مهم است، اینکه محصولی را انتخاب کنید که با بودجه شما همخوانی داشته باشد.

مواردی که در قیمت تاثیرگذارند

رنگ، ظرفیت و حتی طراحی یخچال می توانند در قیمت آن تاثیر بگذارند. یخچال هایی با رنگ نقره ای قیمت بالاتری دارند و رنگ های سفید و مشکی آن را می شود با قیمت پایین تری خریداری کرد. ظرفیت در یخچال هر چه بیشتر باشد قیمت یخچال فریزر هم با آن بالا می رود. به همین دلیل است که یخچال های بالاپایین قیمت پایینی دارند و ساید بای ساید ها از قیمت و ظرفیت متوسطی برخوردارند. طراحی و ظرفیت با هم در ارتباط اند، به این صورت که در طراحی بالاپایین ظرفیت کم، در ساید بای ساید ظرفیت متوسط و دوقلوها ظرفیت زیادی دارند.