یخچال فریزر

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–20 از 59 نتیجه

یخچال فریزر

بررسی و معرفی یخچال فریزر

یخچال فریزر از دستگاه های ضروری و بسیار کاربردی در آشپزخانه به شمار می رود. وجود چنین دستگاهی در خانه برای سالم نگه داشتن موادغذایی لازم بوده و بدون آن نمی توانید مدت زمان طولانی مواد غذایی سالمی داشته باشید. یخچال ها در انواع و اقسام طرح و ظرفیت طراحی شده اند تا بتوانند جوابگوی نیاز کاربران با سلیقه و نیازهای متفاوت باشند. یخچال هایی با ظرفیت بالا مناسب خانواده های پر جمعیت بوده و ظرفیت های کم آن برای خانواده های کم جمعیت مناسب می باشد. کمپانی های زیادی هستند در تمام دنیا که به ساخت یخچال فریزر پرداخته اند اما در میان آن ها کمپانی های ال جی، سامسونگ و بوش از همه بهتر بر روی محصولات خود کار کرده اند و توانسته اند ساخت بهترین یخچال ها را متعلق به خود کنند. البته محصولات ال جی و سامسونگ شناخته تر هستند و بوش به تازگی در بین خریداران معرفی شده است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم یخچال ها در انواع مختلفی طراحی شده اند و این تفاوت در طراحی است که باعث می شود برخی از یخچال ها کارایی و عملکرد بهتری داشته باشند. در قسمت های پایین به طور کامل ویژگی و قابلیت یخچال ها را شرح داده ایم، پس با ما همراه باشید تا خرید یخچال فریزر خود را با اطمینان و رضایت انجام دهید. رنگ یخچال فریزر بر زیبایی بیشتر آن تاثیر زیادی دارد به این صورت که رنگ نقره ای خواهان زیادی  دارد و بهتر با دکوراسیون ست می شود.

انواع یخچال

یخچال فریزر و انواع مختلفی از طراحی های آن

یخچال ها در طرح ها و ظاهر متفاوتی ساخته شده اند تا بتوانند نیاز تمامی کاربران با سلیقه های متفاوت را رفع کنند. برای هر یک از طراحی های یخچال نامی هم انتخاب شده است برای نمونه ساید بای ساید، دوقلو، بالاپایین و فرنچ.  یخچال فریزر دوقلو همانطور که نامشان پیداست از دو یخچال در کنار هم درست شده اند که یکی از آن ها فریزر و دیگری یخچال می باشد. هر دو با هم می توانند ظرفیت زیادی را در دسترس شما قرار دهند. یخچال فریزر ساید بای ساید هم همانند دوقلوها از یک طرف یخچال و یک طرف فریزر بهره مند شده اند با این تفاوت که ساید بای ساید به هم متصل هستند. یعنی اینکه یک یخچال با دو درب را در اختیار خواهید داشت ولی دوقلوها دو یخچال جدا از هم هستند. یخچال فریزر بالاپایین دارای قسمت کوچکی در بالا برای فریزر و قسمت پایین هم برای یخچال تعبیه شده است. در این یخچال به دلیل طراحی جمع و جور فضای ذخیره سازی زیادی را نخواهید داشت. قیمت یخچال فریزر بسته به نوع و ظرفیت یخچال متفاوت بوده است و نمی توان گفت که ساید قیمت بالاتری دارد یا اینکه دوقلوها. یخچال فریزر فرنچ به یخچال هایی گفته می شود که قسمت بالای آن ها یخچال و قسمت پایین به صورت کشویی باز می شود فریزر تعبیه شده است. یجچال فریزر های سامسونگ تنها طراحی فرنچ دارند و در دیگر مدل ها این طراحی را نمی بینید.

دیزاین و طراحی یخچال فریزر

در طراحی یخچال فریزر از قابلیت ها و وبژگی های متعددی استفاده شده است تا بهترین کارایی را داشته باشد و بتواند نیاز مصرف کننده را رفع کند. از طراحی های زیبا در یخچال قسمت درب آن بوده که در برخی از یخچال ها درب دور این دور را مشاهده خواهید کرد. این درب در عین زیبایی و جذاب بودن یخچال این امکان را فراهم کرده تا از باز کردن مدوام درب اصلی جلوگیری شود و شما مواد غذایی ضروریتان را در این قسمت بگذارید، حالا دیگر گاز یخچال هدر نمی رود. در مدل های سری X درب دور این دور با قابلیت اینستاویوو طراحی شده است. با خرید یخچال فریزر اینستاویوو شما تنها با یک ضربه به صفحه درب، داخل آن را می بینید و دیگر انرژی زیادی از یخچال هدر نمی رود. قابلیت اینستاویوو را تنها در یخچال فریزر ال جی تعبیه شده و سامسونگ چنین قابلیتی را ندارد. برخی دیگر از یخچال فریزرها درب کوچکی بر روی درب یخچال دارند که برای نگه داری موادغذایی با مقدار کم استفاده می شود که به آن هوم بار می گویند. از طراحی های دیگر یخچال فریزر قسمت آبریز و یخ ریز آن می باشد. که این طراحی هم در مدل های مختلف متفاوت بوده است. برخی مدل ها تنها آبریز دارند و برای تهیه یخ باید به صورت دستی اقدام کنید. قابلیت های هم برای عملکرد بهتر یخچال به کار رفته تا مواد غذایی سالم و یخچالی بدون باکتری و میکروب داشته باشید. قابلیت Hygiene Fresh یا همان فیلتر بهداشتی فضای داخل یخچال را تمیز نگه می دارد. موتور کم صدا و بادوام از طراحی های منحصر به فرد در یخچال بوده است.

طراحی یخچال فریزر

ظرفیت های متفاوت برای ذخیره

ظرفیت یخچال فریزر از نکته های مهمی بوده که کاربران حین خرید به آن توجه خاصی دارند. ظرفیت در مدل های مختلف متفاوت بوده و هر یک از مدل ها با نوع یخچال دارای ظرفیت متفاوتی هستند. در یخچال های بالاپایین معمولا ظرفیت یخچال پایین است و مقدار مواد غذایی که می توانید در آن جاگذاری کنید به خصوص در بخش فریزر بسیار کم است. به همین دلیل این مدل از یخچال ها برای خانواده های کم جمعیت با مصرف پایین مناسب است. یخچال های ساید بای ساید و دوقلو از ظرفیت بالاتری برخوردارند و اگر یخچالی با طرفیت بالا بخواهید باید در بین این مدل ها انتخاب کنید. ظرفیت های بالا از 30 فوت شروع می شوند و تا 40 فوت موجود می باشند. یخچال های بالاپایین از 30 فوت بیشتر ندارند، اگر این مقدار برایتان مناسب نیست باید سراغ مدل های دیگر بروید.

قیمت خرید یخچال

قیمت یخچال فریزر به موارد زیادی بستگی دارد که در یخچال به کار رفته اند. قابلیت هایی همچون ظرفیت، طراحی، قابلیت ها و ویژگی های که در یخچال به کار رفته است. تمامی این موارد می تواند بر افزایش و یا کاهش قیمت یخچال تاثیر بگذارد. حتی رنگ در قیمت یخچال هم تاثیر گذار است. یخچال هایی با رنگ نقره ای قیمت بیشتری دارند به نسبت رنگ های سفید و دیگر رنگ ها. اگر می خواهید محصولی بی نظیر و با قابلیت های زیادی هم در دسترس داشته باشید در خرید یخچال فریزر نباید به قیمت آن توجه کنید و تنها کیفیت برایتان در اولویت باشد. یخچال فریزر های بوش از قیمت بالاتری نسبت به تمامی برندها برخوردار است. اما ساید بای ساید های سامسونگ قیمت بهتری دارند و به صرفه تر می باشند.