تلویزیون فیلیپس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

در حال نمایش 13 نتیجه

تلویزیون فیلیپس

بازبینی تلویزیون فیلیپس

فیلیپس ثمره رویایی بوده که حالا تحقق پیدا کرده و طرفداران بسیاری را از سرتا سر جهان برای خود جمع کرده است. تلویزیون های فیلیپس از کیفیت بالایی برخورداراند و در کنار کیفیت بالا، قیمت نسبتاً زیادی را هم دارند. خرید تلویزیون فیلیپس برای کسانی توصیه خواهد شد که می خواهند کیفیت زیاد را در محصول داشته باشند و به هیچ عنوان به قیمت آن توجه نکنند. با این حال می توان گفت قیمت تلویزیون فیلیپس بالا می باشد.

مسحور در طراحی های متمایز و خلاقانه فیلیپس شوید به گونه ای که نتوانید از آن چشم بردارید. نورپردازی خارق العاده ال ای دی های کناری همانند ماه شب چهارده می درخشند و زیبایی را ساطع می کنند. گردن کلفت های فیلیپس به فکر دیزاین و شیک بودن محیط شما هم بوده اند تا با ورود تلویزیون فیلیپس به کاشانه خود زیبایی را هم وارد کنید.

این کمپانی نامدار در سطح جهانی، ارزش خرید بالایی دارد ولی خب در اینجا در بین کاربران آنگونه که باید شناخته شده نیست. لاف زدن و به خود بالیدن های فیلیپس در آخر نتیجه داده و شاهد مدل های بسیار ویژه از آن هستید. فیلیپس، این کمپانی شناخته شده در طراحی سنگ تمام گذاشته است و چیزی را از قلم ننداخته است. اعتبار زیادی که فیلیپس در سطح جهانی داشته آن را به مزیتی عالی تبدیل کرده تا مصرف کنندگان بیشتری به آن روی آورند. اگر بخواهیم فیلیپس را با تلویزیون های ال جی و سامسونگ مقایسه کنیم باید گفت که فناوری های به کار رفته در فیلیپس به نسبت این دو چندان هم زیاد نیست ولی در هر حال در حال رقابت با هم هستند.

دسته بندی تلویزیون های فیلیپس

سری تلویزیون های فیلیپس

فیلیپس هم همانند دیگر برندهای موجود از سری تلویزیون های مختلفی با باتکنولوژی متفاوتی برخوردار است. فیلیپس به مانند ال جی از تلویزیون های اولد هم پشتیبانی کرده است و شما در مدل های فیلیپس تلویزیون های LED معمولی را با تلویزیون های OLED خواهید دید. متبحران فیلیپس سنگ تمام گذاشته اند و در طراحی چیزی را از قلم نیانداخته اند.زیبایی ظاهری یکمین جذابیت فیلپس بوده که قبل از روشن شدن متوجه آن خواهید شد.

تلویزیون ال ای دی فیلیپس

تلویزیون اولد فیلیپس

تلویزیون های LED فیلیپس

تلویزیون هایی با طراحی LED معمولی صحنه هایی زیبا را به نمایش درخواهند آورد ولی خب نه آنقدر منحصر به فرد که بتوان گفت شما را در جذابیت خود فرو خواهند برد. LED های تعبیه شده در نمایشگر به نسبت LCD ها کیفیت بهتری را ساطع می کنند و این گفته که LED ها به نسبت LCD ها کارایی بهتری دارند را تایید خواهد کرد.

تلویزیون های OLED فیلیپس

با قابلیت ها و کارایی های تکنولوژی اولد کم و بیش آشنایی دارید و می دانید که وجود چنین تکنولوژی در تلویزیون به منزله نمایش هایی بی نظیر از رنگ های خارق العاده است. فیلیپس با ریزبینی و هوشمندانه اولد را در عرصه تلویزیون های خود وارد کرده و پای این تکنولوژی را به تلویزیون های خود باز کرده است تا رده خود را به سطحی بالاتر ببرد. با تکنولوژی های هر چه پیشرفته تر به قطع و یقین کاربران هم لذت بیشتری از تماشا را تجربه خواهند کرد. اولد تنها در تصویر تاثیرگذار نبوده و بلکه شاهد خواهید بود که فریمی نازک را به تلویزیون های خود خواهد داد. اولدها بلااستثناء از فریم و قطری بسیار ناچیز برخورداراند.

بررسی قیمت تلویزیون فیلیپس

اینکه قیمت یک برند را زیاد و یا کم معرفی کنیم کار درستی نبوده و می توان در هر یک از برندهای تلویزیون مدل هایی با قیمت زیاد و یا کم را پیدا کرد. اما خب برخی از برندها هم همانند شیائومی حول محور قیمت پایین ساخته شده است و طراحی هایی را در همین سطح دارد. در کل فیلیپس انتخاب هوشمندانه ای بوده که با قیمت زیادی که دارد می توانید آن را خریداری کنید. مدل های اولد فیلیپس از گران ترین های موجود بوده اند ولی خب بدون تردید ارزش صرف این هزینه زیاد را دارد.