یخچال فریزر بوش

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

در حال نمایش 2 نتیجه

یخچال فریزر بوش

مشاهده و بررسی یخچال بوش

خرید یخچال فریزر در طرح و مدل های مختلفی امکان پذیر است و شما می توانید بسته به نیاز و بودجه ای که دارید بهترین آن را انتخاب کنید. یخچال یکی از چندین وسایل ضروری در خانه بوده است و وجودش سبب ماندگاری مواد غذایی و نگه داری خوراکی ها در مقدار زیاد برای مدت زمان طولانی خواهد بود. بوش یکی از چندین کمپانی نامدار و معروف در این زمینه بوده است و توانسته با قطعات عالی و برنامه های متعدد یخچال هایی با کیفیت و بادوام را طراحی کند. هر چند این برند برای خریداران آشنا نیست ولی خب می تواند با ال جی و سامسونگ به خوبی رقابت کند. قیمت و هزینه ای که صرف می کنید از دیگر مواردی بوده که هنگام خرید یخچال فریزر به آن توجه می شود.

مشاهده و بررسی یخچال بوش

طراحی متفاوت و متنوع یخچال بوش

بوش همانند دیگر برندها از طراحی های همچون ساید بای ساید، دوقلو و بالاپایین بهره گرفته است و توانسته با این تنوع در طراحی طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کند. در انتخاب یخچال های بوش تنوع بالا بوده و می توانید همانند برندهای ال جی و سامسونگ بهترین خود را انتخاب کنید. یخچال های بالاپایین در بوش تنوع بیشتری دارند و با طراحی های مختلفی در دسترس شما قرار گرفته اند. در برخی از آن ها قسمت یخچال در بالا و در برخی دیگر قسمت یخچال در پایین تعبیه شده است. قسمت فریزر که فضای کمی هم را در برمی گیرد و در پایین قرار دارد کشو مانند است. که در تعدادی از مدل ها شامل دو کشو می باشد. از مدل های دیگر بوش یخچال های فرانسویی می باشند. هوم بار درب کوچکی بوده که بر روی درب اصلی یخچال تعبیه شده تا بتوانید مقداری از مواد غذایی ضروری را در آن قرار دهید و هوای داخل یخچال زیاد هدر نرود. آبریز و یخریز را در برخی از مدل های یخچال بوش می توانید مشاهده کنید. با خرید هر کدام از مدل های یخچال بوش می توانید از بهترین امکانات و قابلیت های آن بهره مند شوید.

یخچال های دوقلو: از دو یخچال کنار هم که یکی فریزر و دیگری یخچال است تشکیل شده اند. در این مدل هر کدام از یخچال و فریزرها به تنهایی عملکرد خود را انجام می دهند و تحت تاثیر یکدیگر نیستند.

ساید بای ساید ها: یک یخچال بوده که از دو قسمت فریزر و یخچال در قسمت راست و چپ طراحی شده اند. عملکرد سرمایشی آن ها همانند یکدیگر است و سایر عملکردهایشان با هم در ازتباط است و جدا از هم کار نمی کنند.

یخچال های بالاپایین: از قسمت کوچکی فریزر همراه با فضای بیشتری یخچال ساخته شده اند. این مدل از یخچال ها برای خانواده های کم جمعیت مناسب بوده. بوش برخی از مدل های خود را به این صورت طراحی کرده که فریزر در قسمت پایین قرار بگیرد. در این مدل فریزر کشویی است و مانند مدل های دیگر که فریزر در بالا قرار دارد و طبقه ای می باشد، نیست. مدل های بالاپایین را می توانید با قیمت مناسب تری نسبت به بقیه مدل ها تهیه کنید.

قابلیت هایی برای کارکرد بهتر

هر کدام از یخچال ها با قابلیت و ویژگی های منحصر به فردی طراحی شده اند تا بتوانند جوابگوی نیاز مصرف کننده باشند. قابلیت هایی که به کارکرد و عملکرد بهتر یخچال کمک می کنند و باعث می شوند تا مواد غذایی شما تر و تازه به مدت طولانی باقی بمانند. داخل یخچال شما همیشه بوی خوب و مطلوبی خواهد داشت به لطف همین قابلیت ها. میوه و سبزیجات تازه را در دسترس داشته باشید.

جریان هوای چندگانه: دریچه هایی داخل یخچال تعبیه شده اند تا هوای یخچال را تمیز و خنک نگه دارند، در این دریچه ها هوای خنک به جریان می افتد و تمامی نقاط یخچال به یک اندازه خنک می شود. همین عملکرد باعث می شود تا تمامی موارد غذایی شما تر و تازه باقی بماند.

سیستم بدون برفک: بوش از قابلیت کاربردی در قسمت فریزر یخچال های خود بهره گرفته است که مانع برفک زدن فریزر می شود. سیستم بدون برفک فریزر را از برفک زدن دور نگه می دارد و مواد غذایی دیگر برفک نمی زنند. برفک نزدن به این معنی است که مواد غذایی را هنگامی که از فریزر بیرون می آورید به همان حالت اولیه باقی مانده اند و تغییر رنگ و طمع نمی دهند.

قابلیت هایی برای کارکرد بهتر

فضای ذخیره سازی مواد غذایی

ظرفیت یخچال فریزرهای بوش هم همانند دیگر برندها متفاوت بوده و شما می توانید ظرفیتی مناسب استفاده خود را انتخاب کنید. البته بسته به میزان مصرف می توان یخچال را انتخاب کنید. خانواده های کم جمعیتی هم هستند که مصرف بالایی دارند و باید در خرید خود دقت کنند تا یخچالی به اندازه نیاز تهیه کنند. ظرفیت در یخچال های بالاپایین نسبت به مدل های ساید و دوقلو پایین تر بوده و برای مصارف کم به خصوص استفاده در قسمت فریزر مناسب می باشد. مدل های ساید و دوقلو هم فوت های مختلفی دارند، 32، 34 و … . فوت واحد اندازه گیری ظرفیت در یخچال می باشد.

توجه به خواسته ها هنگام خرید

برا اینکه بتوانید خرید عالی و مناسبی داشته باشید باید در ابتدا در نظر بگیرید که چه نیاز و خواسته ای را از یخچال دارید. اینکه یخچالی که مد نظر دارید می خواهید چه ویژگی ها و قابلیت های داشته باشد بعد اقدام به خرید کنید. اگر خانواده پر مصرفی هستید پس قطعا باید در بین یخچال های با ظرفیت بالا انتخاب کنید. اگر همیشه مواد غذایی زیادی را برای قرار دادن در فریزر دارید باید در بین یخچال های دوقلو و ساید انتخاب کنید چرا که یخچال های بالاپایین ظرفیت فریزر پایینی دارند. در هنگام خرید یخچال فریزر به فناوری های یخچال هم توجه کنید، فناوری های که باعث می شوند تا مواد غذایی تر و تازه در دسترستان باشد قطعا از انتخاب همه خریداران خواهد بود.

قیمت یخچال فریزرهای بوش

قیمت در یخچال فریزر بوش به موارد زیادی بستگی دارد که می توان به ظرفیت، رنگ و قابلیت های آن اشاره کرد. رنگ هایی که در یخچال های بوش می توان دید سفید و نقره ای می باشند. نقره ای قیمت بالاتری به نسبت سفید دارد که به دلیل پر فروش بودن این رنگ می باشد. در کل قیمت یخچال فریزرهای بوش از برندهای ال جی و سامسونگ بیشتر بوده است و برای همین خرید این برند برای همه مصرف کنندگان امکان پذیر نمی باشد.